Draw
News
Competitions
August - December
Summer Season
R U OK? Round
Play
Choose a Club
Ready to Register?
Venue & Location
Rules
How to Play
Insurance
Representative
Volunteer
Coaches & Managers
Referee
Courses
The Joanne Sale Award
Clubs
Contacts & Training Locations
Club Officials / Delegates
Club Resources
MySideline Admin
Info
Wet Weather
Townsville Touch Football
Our Committee
Partners
NRL Touch Football
Policies & Procedures
Child Safety / Blue Card
Raise a Concern
Team Manager
2023
2022
2021
2020
Thursday 8 October 2020
Friday 9 October 2020
Monday 12 October 2020
Thursday 15 October 2020
Friday 16 October 2020
Thursday 22 October 2020
Friday 23 October 2020
Tuesday 27 October 2020
Wednesday 28 October 2020
Thursday 29 October 2020
Friday 30 October 2020
Saturday 31 October 2020
Sunday 1 November 2020
Monday 2 November 2020
Tuesday 3 November 2020
Thursday 5 November 2020
Friday 6 November 2020
Thursday 12 November 2020
Friday 13 November 2020
Tuesday 17 November 2020
Thursday 19 November 2020
Friday 20 November 2020
Monday 23 November 2020
Wednesday 25 November 2020
Thursday 26 November 2020
Friday 27 November 2020
Friday 4 December 2020
Time
Field
Comp.
Teams
Result
Referees
5:00 PM
Field 12
U/8B
Sharks Blue
v
Redskins Untouchables
-
Field 21
U/8G
Sharks White
v
Frogs Black
-
Field 22
U/8B
Crocs Gold
v
Redskins Brolgas
-
Field 31
U/8B
Sharks Black
v
Rum Runners
-
Field 32
U/8G
Sharks Black
v
Frogs Green
-
Field 41
U/7G
Redskins Spirits
v
Rum Runners
-
Field 42
U/8G
Sharks Grey
v
Redskins Dakotas
-
Field 52
U/7G
Redskins Cubs
v
Sharks Black
-
Field 61
U/7B
Redskins Chinooks
v
Redskins Cowboys
-
Field 62
U/7B
Rum Runners
v
Redskins Bears
-
Field 71
U/7B
Crocs Blue
v
Sharks
-
Field 81
U/7B
Jots-Tigers
v
Frogs Green
-
5:45 PM
Field 1
U/11G
Sharks Blue
v
Rum Runners Red
-
Field 2
U/11B
Redskins Mohawks
v
Brothers
-
Field 31
U/10G
Rum Runners Black
v
Sharks Blue
-
Field 4
U/11G(d)
Frogs Green
v
Redskins Swifts
-
Field 52
U/10B
Redskins Raiders
v
Rum Runners
-
Field 71
U/9B
Rum Runners
v
Redskins Warriors
-
Field 82
U/9G
Redskins Lakotas
v
Jots-Tigers
-
6:40 PM
Field 1
U/14B
Rum Runners
v
Redskins Storm
-
Field 2
U/14G
Redskins Spirits
v
Rum Runners
-
Field 3
U/12G
Frogs Green
v
Redskins Ravens
-
Field 4
U/12B
Redskins Tomahawks
v
Redskins Eagles
-
Field 7
U/12B(d)
Jots-Tigers
v
Redskins Indians
-
Field 8
U/12G(d)
Frogs Black
v
Sharks Grey
-
7:30 PM
Field 1
U/15G
Brothers
v
Redskins Cobras
-
Field 2
U/15B
Sharks
v
Rum Runners
-
Field 3
U/13G
Brothers Gold
v
Redskins Fire
-
Field 4
U/13B
Redskins Takenyas
v
Rum Runners Red
-
Field 7
U/13B(d)
Brothers Gold
v
Crocs
-
Field 8
U/13G(d)
Jots-Tigers
v
Crocs Blue
-
8:20 PM
Field 1
U/16B
Sharks
v
Frogs Black
-
Field 2
U/16G
Brothers Gold
v
Rum Runners
-
BYES
U/16G
Brothers Blue (7B)
U/16G
Crocs (7G)
Notes:
This draw and/or referee appointments are subject to change without notice. TJT is not liable in the result of any changes.
bool(false)